CERERE DE ADEZIUNE

ASOCIAŢIA "PRO ŞCOALA GIMNAZIALĂ DR. BERNÁDY GYÖRGY"

CERERE DE ADEZIUNE

Subsemnatul(a) ___________________________, născut(ă) la data de _____________, în _____________________, județul ________, cu domiciliul în _____________________________________________, legitimat(ă) cu BI/CI seria ____, nr. ___________, eliberat(ă) de ____________, la data de ___________, CNP:_________________________, telefon __________________, e-mail: ______________________________­­­ , părintele unui elev în clasa ________ sau cadru didactic la Școala Dr. Bernády György, prin prezenta îmi exprim acordul de a deveni membru al ASOCIAŢIEI "PRO ŞCOALA GIMNAZIALĂ DR. BERNÁDY GYÖRGY" din Tîrgu Mureș.

Am luat la cunoştinţă de prevederile Actului Constitutiv şi ale Statutului Asociaţiei şi mă oblig să le respect întocmai.

DATA _____________ SEMNĂTURA________________